تبلیغات
طنز،دانلود،بیوگرافی و ... - نامه سرگشاده مدیر «کلوب» به کمیته فیلترینگ کشور

طنز،دانلود،بیوگرافی و ...

و نمی...دانم اگر وب ایران همین 10 سایت بزرگش را از دست بدهد به جز سایت...های آمریکایی و به تعبیر شما بیگانه که با سرمایگذاری...های فکری و مالی دقیق و عمیق، دیگر چه خواهد داشت و نمی...دانم با سیلی زدن به صورت خانواده خودمان چه چیزی عایدمان می...شود و چه انتظاری از غیر داریم.

چندی پیش در پی مسدود شدن شبکه اجتماعی «کلوب»، محمدجواد شکوری مقدم، مدیر سرویس دهنده وبلاگ میهن بلاگ و مدیر سایت کلوب در نامه...ای سرگشاده، از این بی...دقتی مسئولین کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه گلایه کرد، که با توجه به اهمیت موضوع، «تابناک اجتماعی» اقدام به انتشار این نامه می...کند.

«دیروز سایت کلوب دات کام با بیش از 1 میلیون کاربر فیلتر شده بود و امروز هم نزدیک به یک و نیم میلیون مقاله ارسال شده توسط کاربران دچار فیلترینگ گردیده است و نمی...دانم واقعا چه کسی می...خواهد با اینگونه اشتباهات، لطمات روانی، مالی و اعتباری امثال ما را جبران کند. و نمی...دانم اگر وب ایران همین 10 سایت بزرگش را از دست بدهد به جز سایت...های آمریکایی و به تعبیر شما بیگانه که با سرمایگذاری...های فکری و مالی دقیق و عمیق، دیگر چه خواهد داشت و نمی...دانم با سیلی زدن به صورت خانواده خودمان چه چیزی عایدمان می...شود و چه انتظاری از غیر داریم.

اگر حکومت ایالات متحده آمریکا از سایت...هایی مانند یاهو - گوگل - وردپرس - تویتر و... حمایت نمی...کرد، امروز تمامی میزهای کامپیوتر جوانان ایرانی و خانواده...هایشان را فتح نمی...کردند. آنها در به ظاهر کفرشان متحد هستند و ما در به ظاهر ایمانمان متفرق و تنگ نظر، و نمی...دانم به چه می...اندیشیم و خطبه...های تلخ حضرت امیر در این خصوص را چند بار دیگر باید در تاریخ تکرار کنیم.

این را خوب می...دانم که احدی از مسئولین و کارکنان آن مجموعه کوچکترین نگرانی از اتفاق دیروز و امروز ندارند و نمی...دانند اگر همین 3 میلیون نفر ساعاتی که در ماه، این 10 همکار بنده برای کشورشان از بیگانگان به زحمت خریده...اند، با اینگونه فیلترینگ...های بی دلیل متزلزل شود، دیگر هیچ جوانی امید به کار بر روی وب در داخل کشور را نخواهد داشت و شما اینچنین میدان را در اختیار آنهایی قرار می...دهید که در نظر ممکن است با ایشان مخالف باشید ولی در عمل ناخود آگاه مجری برنامه...های ایشان می...شوید.

این مختصر در دل بنده بود، امیدوار نیستم کسی آن را بخواند و عکس العملی داشته باشد.

متاسفانه زمانی که بنده با مدیریت 500 میلیون رکورد اطلاعات به نظر شما خطای ناچیزی می...کنم آنچنان مورد خطاب و عتاب قرار می...گیرم که گویی فاعل تمامی تخلفات دنیای مجازی هستم، ولی وقتی اشتباهی از آن سو به این بزرگی پیش می...آید، گویی نسیمی بر سطح برکه آرام وزیده و آب از آب تکان نخورده است.

این روش خطا است و غایتش چون روز روشن.

با احترام
محمد جواد شکوری مقدم
سرپرست تیم مدیریت سایت کلوب و میهن بلاگ»

گفتنی است، با افزایش فیلترینگ سایت...های خدمات وبلاگ، این محدودیت...ها باعث بروز نگرانی در جامعه مجازی کشور شده است. از سوی دیگر ناهماهنگی و نبود مدیریت واحد در بخش فیلترینگ پایگاه...های اینترنتی، آشفتگی در تصمیم...گیری در میان مسئولان فیلترینگ ایجاد کرده است.

نویسندگان

نظرسنجی

  نظرتون راجع به این وبلاگ چیه؟

آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :